YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ALMANYA: Regionalliga Bayern

19:30Eichstatt - Pipinsried -:-
19:30Furth II - Schalding -:-
19:30Nurnberg II - Buchbach -:-
20:00Burghausen - Illertissen -:-
20:00Heimstetten - Garching -:-
20:00Memmingen - Aschaffenburg -:-
20:00Rosenheim - Augsburg II -:-
20:00Schweinfurt - SpVgg Bayreuth -:-

ARJANTİN: Copa Argentina

03:10Godoy Cruz - Defensores Unidos 1:2pen
23:10Atl. Rafaela - Def. de Belgrano -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Elemeler

17:00FC Astana (Kaz) - Midtjylland (Den) -:-
19:00CFR Cluj (Rou) - Malmo FF (Swe) -:-
20:30PAOK (Gre) - Basel (Sui) -:-
21:00Din. Zagreb (Cro) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
21:15Shkendija (Mac) - S. Tiraspol (Mda) -:-
21:30Crvena zvezda (Srb) - Suduva (Ltu) -:-
22:00Legia (Pol) - Trnava (Svk) -:-

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Bayanlar

19:15Danimarka U19 K - Hollanda U19 K -:-
19:15Fransa U19 K - İspanya U19 K -:-
19:15İtalya U19 K - Almanya U19 K -:-
19:15Norveç U19 K - İsviçre U19 K -:-

AVUSTRALYA: Northern NSW

12:00Lambton J. - Newcastle Jets U21 3:0
reklam

BEYAZ RUSYA: Kupası

17:30Orsha - Vitebsk -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

22:00Aurora - Royal Pari -:-

BREZİLYA: Serie A

02:00Internacional - Ceara 1:0

BREZİLYA: Serie B

02:00Atletico GO - CSA 2:2

BREZİLYA: Serie D - Playofflar

03:15Treze - Imperatriz 2:0pen

BREZİLYA: Brasileiro U20 - İlk etap

23:00Ponte Preta U20 - Gremio U20 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

12:00Jablonec U21 - Liberec U21 3:2
17'Jihlava U21 - Ostrava U21 0:0

ÇİN: FA Cup

14:35Sichuan Jiuniu - Dalian Yifang F.C. -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

12:00Backa (Srb) - Lovcen (Mne) -:-
12:00Bezanija (Srb) - Teleoptik (Srb) 3:0
82'Oakleigh (Aus) - Melbourne Victory (Aus) 2:3
16:30Kerala Blasters (Ind) - Melbourne City (Aus) -:-
18:00Avellino (Ita) - Virtus Francavilla (Ita) -:-
18:00Metalac (Srb) - Borac (Srb) -:-
18:00Perugia (Ita) - Fermana (Ita) -:-
18:30AB Kopenhagen (Den) - BK Frem (Den) -:-
18:30Bohumin (Cze) - Petrovice (Cze) -:-
19:00Amiens (Fra) - Tubize (Bel) -:-
19:00Benevento (Ita) - Teramo (Ita) -:-
19:00Bursaspor (Tur) - Ümraniyespor (Tur) -:-
19:00Lyon Duchere (Fra) - Andrezieux (Fra) -:-
19:00Santander (Esp) - CD Vitoria (Esp) -:-
19:00Slaven Belupo (Cro) - Zalaegerszeg (Hun) -:-
19:30Bautzen (Ger) - Aue (Ger) -:-
19:30Lausanne (Sui) - Valencia (Esp) -:-
19:30Meuselwitz (Ger) - RB Leipzig (Ger) -:-
19:30Schwechat (Aut) - Wiener Linien (Aut) -:-
19:30Spratzern (Aut) - SV Donau (Aut) -:-
20:00AC Wolfsberger (Aut) - Udinese (Ita) -:-
20:00Cambuur (Ned) - Jong Vitesse (Ned) -:-
20:00Eibar (Esp) - Swansea (Wal) -:-
20:00Graafschap (Ned) - Groningen (Ned) -:-
20:00Heracles (Ned) - Volendam (Ned) -:-
20:00KRC Harelbeke (Bel) - Kortrijk (Bel) -:-
20:00Nijmegen (Ned) - Kayserispor (Tur) -:-
20:00Parndorf (Aut) - Gersthofer (Aut) -:-
20:00PSV (Ned) - Olympiakos (Gre) -:-
20:00Wuppertaler (Ger) - Leverkusen (Ger) -:-
20:30Extremadura UD (Esp) - El Palo (Esp) -:-
20:30HFC (Ned) - Jong AZ (Ned) -:-
20:30Marbella (Esp) - Malaga (Esp) -:-
20:30Sodingen (Ger) - Westfalia Herne (Ger) -:-
21:00Atl. Tordesillas (Esp) - Unionistas de Salamanca (Esp) -:-
21:00GVVV (Ned) - Den Bosch (Ned) -:-
21:00Trento (Ita) - Venezia (Ita) -:-
21:15H&W Welders (Nir) - Glenavon (Nir) -:-
21:30Bangor FC (Nir) - C. Rangers (Nir) -:-
21:30Barnsley (Eng) - West Brom (Eng) -:-
21:30Chesham (Eng) - Wycombe (Eng) -:-
21:30Chorley (Eng) - Tranmere (Eng) -:-
21:30Eastleigh (Eng) - Gillingham FC (Eng) -:-
21:30Fylde (Eng) - Blackpool (Eng) -:-
21:30Gainsborough (Eng) - Peterborough (Eng) -:-
21:30Grimsby Town (Eng) - Doncaster (Eng) -:-
21:30Llandudno (Wal) - Prestatyn (Wal) -:-
21:30Macclesfield (Eng) - Wrexham (Wal) -:-
21:30Mansfield (Eng) - Sheffield Wed (Eng) -:-
21:30PSNI (Nir) - Linfield (Nir) -:-
21:30Rochdale (Eng) - Middlesbrough (Eng) -:-
21:30Sheffield Utd (Eng) - Inter (Ita) -:-
21:30Solihull (Eng) - Burton (Eng) -:-
21:30Southport (Eng) - Accrington (Eng) -:-
21:30Willington Quay Saints (Eng) - Spennymoor (Eng) -:-
21:45Ballyclare (Nir) - Ballymena (Nir) -:-
21:45Barrow (Eng) - Lancaster (Eng) -:-
21:45Bognor (Eng) - Portsmouth (Eng) -:-
21:45Boston (Eng) - Lincoln City (Eng) -:-
21:45Charlton (Eng) - Brighton (Eng) -:-
21:45Chatham (Eng) - Gillingham FC (Eng) -:-
21:45Chester (Eng) - Morecambe (Eng) -:-
21:45Colchester (Eng) - Millwall (Eng) -:-
21:45Dorchester (Eng) - Yeovil (Eng) -:-
21:45Dover (Eng) - Welling (Eng) -:-
21:45Eastbourne (Eng) - Burgess Hill (Eng) -:-
21:45Ebbsfleet (Eng) - Cambridge Utd (Eng) -:-
21:45Guiseley (Eng) - Bolton (Eng) -:-
21:45Hayes & Yeading (Eng) - Harrow Borough (Eng) -:-
21:45Hemel Hempstead (Eng) - Watford U23 (Eng) -:-
21:45Hull (Eng) - Newcastle (Eng) -:-
21:45Hyde (Eng) - United of Manchester (Eng) -:-
21:45Milton Keynes (Eng) - Ipswich (Eng) -:-
21:45Oxford Utd (Eng) - Leeds (Eng) -:-
21:45Radcliffe Borough (Eng) - Bury (Eng) -:-
21:45Sevenoaks (Eng) - Maidstone (Eng) -:-
21:45Slough (Eng) - Boreham Wood (Eng) -:-
21:45South Park (Eng) - Kingstonian (Eng) -:-
21:45St. Albans (Eng) - Leyton Orient (Eng) -:-
21:45Stalybridge (Eng) - Curzon Ashton (Eng) -:-
21:45Stevenage (Eng) - Crystal Palace (Eng) -:-
21:45Trafford (Eng) - Altrincham (Eng) -:-
21:45Weston (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
21:45Whyteleafe (Eng) - Merstham (Eng) -:-
21:45Workington (Eng) - Carlisle (Eng) -:-

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

03:15U. Catolica - Guayaquil City 0:0

ENDONESYA: Liga 2

11:30Cilegon United - Perserang Serang 2:0
11:30Padang - PSPS Riau 1:1
16:30Aceh United - Persiraja Aceh -:-

ESTONYA: Kupası

19:45Tallinn Piraaja - Helios II -:-

İSKOÇYA: Betfred Cup

21:45Airdrieonians - Annan -:-
21:45Albion Rovers - Partick Thistle -:-
21:45Ayr - Stenhousemuir -:-
21:45Berwick - Hamilton -:-
21:45Elgin - Alloa -:-
21:45Hearts - Cowdenbeath -:-
21:45Inverness - Raith -:-
21:45Motherwell - Queen of South -:-
21:45Queen's Park - St. Mirren -:-
21:45Spartans - Kilmarnock -:-
21:45St. Johnstone - Falkirk -:-
21:45Stranraer - Clyde -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

02:00Tigres - Cortulua 1:2
04:00Quindio - Cucuta 0:1

KUZEY & ORTA AMERİKA: Central American & Caribbean Games

00:00Venezuela U21 - Haiti U21 2:0
03:00Meksika U21 - El Salvador U21 0:1
00:00Kosta Rika U21 - Honduras U21 -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: Central American & Caribbean Games Women

00:00Kosta Rika K - Venezuela K 2:1
03:00Jamaika K - Kolombiya K 2:1
00:00Trinidad ve Tobago K - Haiti K -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

01:00Veracruz K - Tijuana K 1:1
03:00Pachuca K - Puebla K 2:1
04:00Club America K - Toluca K 2:1
05:00Santos Laguna K - Monarcas Morelia K 1:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

20:00Brann 2 - Forde -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

17:00Sogdiana - Lok. Tashkent -:-
18:00Neftchi Fargona - Qizilqum -:-
19:00Bunyodkor - Navbahor Namangan -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

23:50Independiente F.B.C. - Nacional Asuncion 2:2
02:00Dep. Capiata - Libertad 1:1

PERU: Primera División - Apertura

21:15U. San Martin - Sport Rosario -:-

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

16:00Ufa 2 - Neftekhimik -:-

RUSYA: PFL - West

18:00Dolgoprudny - Chertanovo M. 2 -:-

SUDAN: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

17:00Al-Ahly Merowe - Hilal El Obied -:-
17:00Merreikh El-Fasher - Khartoum -:-

UKRAYNA: Youth League

16:00Desna U21 - Shakhtar U21 -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan