Rugby »Yeni Zelanda » Heartland Championships » 2018

Heartland Championships
Loading ...
results
8
1532548823
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷YENİ ZELANDA: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Yeni Zelanda¬ZC÷OnBvEl1F¬ZD÷p¬ZE÷vRV0SS63¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/yeni-zelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Yeni Zelanda012elanda0020000000179000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Yeni Zelanda¬~AA÷WzaOgdBm¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷GAm0uO4M¬WU÷horowhenua¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷bZx5vrKS¬WV÷mid-cant¬AN÷n¬~AA÷QcbShGQg¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷0rPWZ1Sq¬WU÷king-country¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷88OzZLsj¬WV÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷v12Wizt0¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷l41NdPZd¬WV÷buller¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷naNvYucd¬WU÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷MPiyife6¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷275Reqk3¬WU÷poverty-bay¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷dU4Vf349¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷0GjujEAC¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷zL3ZgNJF¬WU÷thames-valley¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷jVM3xelr¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷UkeqkYPI¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ULL7yF3l¬WU÷wanganui¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷OrLBzZIf¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷8tfmlhuP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MTwFZhY0¬WU÷buller¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷4hTJYCm7¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷CEKTdpqP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷rqSNXW2D¬WU÷east-coast¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷WbL5dGuE¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷n7Beh4it¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷AkK9ezeK¬WU÷mid-cant¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷hE9EffAQ¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷tUAaiO6n¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷UZ0tjEIs¬WU÷south-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷Od0pkYXm¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷vyeZUUf8¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷tYECWSYI¬WU÷wairarapa¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷hARJvQQu¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷KK93jrMh¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷2mallhmf¬WU÷west-coast¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷raGomC20¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷xd48k2ya¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MkFknWH6¬WU÷buller¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷GCEgojXC¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷Gn3ClMj5¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷UFIcpAnJ¬WU÷east-coast¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷WKdt9gPJ¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷pSfTpvjU¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷86wXb91C¬WU÷horowhenua¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷QsYybTGI¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷A92Gmt6B¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷ABep8DvQ¬WU÷king-country¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷23mC3Xns¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷OC6Kn0LH¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷tfnG2i2m¬WU÷mid-cant¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷OIyL1BHg¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷6ydPoKzO¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷UFvTakn6¬WV÷wanganui¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷zguP0VWa¬WU÷poverty-bay¬AN÷n¬~
8
1532548823
48
YARDIM: Şu anda Rugby/Yeni Zelanda bölümünde yer alan Heartland Championships 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Heartland Championships 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Heartland Championships 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Heartland Championships 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.