Rugby »Avrupa » Challenge Cup » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷46rb30am¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷08Avrupa 006Avrupa0040000000179000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷0WzsstqT¬AD÷1516478400¬ADE÷1516478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Francais¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬JA÷vTIlG8LK¬WU÷stade-francais¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷12¬BC÷5¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬JB÷IJHhFSzR¬WV÷edinburgh¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬~AA÷IBN8x0ip¬AD÷1516474800¬ADE÷1516474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brive¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬JA÷za4KAnqr¬WU÷brive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬JB÷YqNN96bl¬WV÷worcester-warriors¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~AA÷vcpMo4Uc¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lyon¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYO¬AE÷Lyon¬JA÷ENS4GHF3¬WU÷lyon¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷SQW8FyV9¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷ImqQpOq4¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Toulousain¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Toulousain¬JA÷AkMDEepG¬WU÷stade-toulousain¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷SAL¬AF÷Sale Sharks¬JB÷nFqscTEr¬WV÷sale-sharks¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷dYfHnpFi¬AD÷1516460400¬ADE÷1516460400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬JA÷tAUdIwoi¬WU÷newport-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷5¬BC÷28¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷K0T0Hc0c¬WV÷bordeaux-begles¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷14¬~AA÷d2MCyK6j¬AD÷1516458600¬ADE÷1516458600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Sportive Oyonnax¬JB÷faBW7pT0¬WV÷union-sportive-oyonnax¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷G8CS8QDf¬WU÷connacht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷36¬BC÷14¬~AA÷44sYr2EG¬AD÷1516456800¬ADE÷1516456800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zebre¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬JA÷GfXgfRb1¬WU÷zebre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷19¬BC÷19¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬JB÷UcybgoE7¬WV÷agen¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷nTWxrMTM¬AD÷1516453200¬ADE÷1516453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬JA÷r1PuIUj8¬WU÷krasny-yar-krasnoyarsk¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬JB÷MiOqHl6E¬WV÷london-irish¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬~AA÷4IM6c1T9¬AD÷1516442400¬ADE÷1516442400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷fFafNPSm¬WU÷enisey¬AG÷19¬BA÷7¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷Y5bbMqrf¬WV÷newcastle-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷26¬BD÷7¬~AA÷QDrUqraA¬AD÷1516391100¬ADE÷1516391100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷6. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷fuqodmUl¬WU÷gloucester¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷17¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷YVske7qe¬WV÷section-paloise¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷21¬~AA÷rVUsYp0b¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷2k2dkuH4¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷STA¬AF÷Stade Toulousain¬JB÷Gh60laWA¬WV÷stade-toulousain¬AH÷13¬BB÷10¬BD÷3¬~AA÷6X33bsE3¬AD÷1515942000¬ADE÷1515942000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷5. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷CfdVSo5Q¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷24¬BC÷40¬WN÷ENI¬AF÷Enisey¬JB÷E3rcO5Ds¬WV÷enisey¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~ZA÷AVRUPA: Challenge Cup - Playofflar¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Avrupa¬ZC÷nVX22KEg¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/avrupa/challenge-cup/¬ZX÷08Avrupa 006Avrupa0040000000235000Challenge Cu026offlar000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avrupa¬~AA÷hCGH2ej0¬AD÷1526065200¬ADE÷1526065200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷ChyR4eQ6¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷31¬BA÷6¬BC÷25¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷fHQV3FuD¬WV÷gloucester¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷MRI6YyQ3¬AD÷1524312000¬ADE÷1524312000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷xY3GgQOG¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷13¬BC÷3¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷KdgLhpvN¬WV÷section-paloise¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷0IHAXeuA¬AD÷1524249900¬ADE÷1524249900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷YacPi4gT¬WU÷gloucester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷jupimO1p¬WV÷newcastle-falcons¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬~AA÷pbBIQHt5¬AD÷1522514700¬ADE÷1522514700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh¬JA÷Q7BjLDf7¬WU÷edinburgh¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷4bAfKX9D¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬~AA÷jyCERcRb¬AD÷1522497600¬ADE÷1522497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷pdfgMgu1¬WV÷gloucester¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷16¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷65ekNZPf¬WU÷connacht¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬~AA÷b1FMPydB¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷I1bxqHnE¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷25¬BA÷12¬BC÷13¬WN÷BRI¬AF÷Brive¬JB÷W42try2K¬WV÷brive¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷tQ4ROeBH¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Section Paloise¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬JA÷ETioseHQ¬WU÷section-paloise¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷27¬BC÷8¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬JB÷GxvDxFPs¬WV÷stade-francais¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬~
8
1533622635
67
fixtures
8
1533622635
0
YARDIM: Şu anda Rugby/Avrupa bölümünde yer alan Challenge Cup 2017/2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Challenge Cup 2017/2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları ve maç detayları hizmetlerini sunar. Challenge Cup 2017/2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Challenge Cup 2017/2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.