NRL 2018 skorları, maç sonuçları, puan durumu

Rugby Ligi »Avustralya » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷dn2cjDYI¬AD÷1533888000¬ADE÷1533888000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷QBg2lhPF¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷8zq7mCvM¬WV÷newcastle-knights¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷Ie3gigJC¬AD÷1533808200¬ADE÷1533808200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷IojfjEf3¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷C8kbkY99¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷30¬BB÷16¬BD÷14¬~AA÷OY3khZ36¬AD÷1533449400¬ADE÷1533449400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷2w87SA2d¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷12¬BC÷28¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷veijifuc¬WV÷canberra-raiders¬AH÷31¬BB÷26¬BD÷5¬~AA÷AVaogFl0¬AD÷1533441600¬ADE÷1533441600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷UP9aUWXq¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷32¬AT÷32¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷On93Tjmj¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷33¬AU÷32¬BB÷20¬BD÷12¬BF÷1¬~AA÷S6AtfeZg¬AD÷1533375300¬ADE÷1533375300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷jswSnulB¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷16¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷Y5SWoa3H¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬~AA÷lGBxeyKm¬AD÷1533367800¬ADE÷1533367800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷rHZJl1Jb¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷22¬BC÷6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷CjvOmLY4¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬~AA÷Kt7YeH4s¬AD÷1533358800¬ADE÷1533358800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷M1oBjNln¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷4QzGks4h¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬BB÷18¬BD÷0¬~AA÷IXK60cdQ¬AD÷1533290100¬ADE÷1533290100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷Wx61WJ3U¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷12¬BC÷18¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷8bs7i3Zu¬WV÷melbourne-storm¬AH÷20¬BB÷16¬BD÷4¬~AA÷z9V11wsK¬AD÷1533283200¬ADE÷1533283200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷Czj0YuZH¬WU÷newcastle-knights¬AG÷16¬BA÷4¬BC÷12¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷hn7cXalO¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷16¬BD÷9¬~AA÷OYRc2JRD¬AD÷1533203400¬ADE÷1533203400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷21. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷vNihz245¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷YqidZLJB¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬~AA÷AVwGwzkD¬AD÷1532844600¬ADE÷1532844600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷rebqxOZh¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷16¬BC÷20¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷QJmlyrka¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷18¬BB÷6¬BD÷12¬~AA÷WvuCvGZ6¬AD÷1532836800¬ADE÷1532836800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷44auw4Kn¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷zVfyvp5t¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷8¬BC÷28¬~AA÷E3p7udK0¬AD÷1532770500¬ADE÷1532770500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷WGUQJtKO¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷44¬BA÷24¬BC÷20¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷YL89rQdP¬WV÷canberra-raiders¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬~AA÷zDo3tx5f¬AD÷1532763000¬ADE÷1532763000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷QJRIL2kC¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷20¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷KtRMKM4I¬WV÷parramatta-eels¬AH÷20¬BB÷18¬BD÷2¬~AA÷tjnasIkl¬AD÷1532754000¬ADE÷1532754000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷20. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷nTSEMrz6¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷6¬BD÷22¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷UiY9NOKa¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬~~
19
1533901449
162
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AVUSTRALYA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-ligi/avustralya/nrl/¬ZX÷09Avustralya 010tralya0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Avustralya¬~AA÷tOocbAQu¬AD÷1533894900¬ADE÷1533894900¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷13¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1533899381¬BX÷¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷nRsBnWgS¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷I9Uxrj2q¬WV÷sydney-roosters¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬AN÷y¬~AA÷KEp1cUun¬AD÷1533963600¬ADE÷1533963600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷d0TtsAHk¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷vPIotUWe¬WV÷penrith-panthers¬AN÷y¬~AA÷Eyp5dleh¬AD÷1533972600¬ADE÷1533972600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷6VAX3XO2¬WV÷canterbury-bulldogs¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷hSMkuln2¬WU÷manly-sea-eagles¬AN÷y¬~AA÷Svl9e8Ab¬AD÷1533980100¬ADE÷1533980100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷pM9y3iv9¬WU÷parramatta-eels¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷2c4t2BgF¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷y¬~AA÷A3wEfSP4¬AD÷1534046400¬ADE÷1534046400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷tl3p1V8L¬WU÷canberra-raiders¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷zB2l0kOR¬WV÷wests-tigers¬AN÷y¬~AA÷lfxIgnuB¬AD÷1534054200¬ADE÷1534054200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷22. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷hSrLfTok¬WV÷cronulla-sharks¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷A3gGe9Wr¬WU÷melbourne-storm¬AN÷y¬~AA÷ITtMh6fH¬AD÷1534413000¬ADE÷1534413000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷WIsPgm1e¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷0hnTh7G1¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AN÷y¬~AA÷dKuQiQ9N¬AD÷1534492800¬ADE÷1534492800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷vqoXiRV7¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷tlPFGA88¬WV÷gold-coast-titans¬AN÷y¬~AA÷vqVUjpPT¬AD÷1534499700¬ADE÷1534499700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷fiTJFUNE¬WU÷melbourne-storm¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷lESNElwL¬WV÷parramatta-eels¬AN÷y¬~AA÷EyMdn4Xp¬AD÷1534568400¬ADE÷1534568400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷S4RRD8hR¬WU÷penrith-panthers¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷Iqon9S0r¬WV÷newcastle-knights¬AN÷y¬~AA÷SvAvBmAo¬AD÷1534577400¬ADE÷1534577400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷dzpj8nGl¬WU÷wests-tigers¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷jcqf76Vf¬WV÷st-george-illawarra¬AN÷y¬~AA÷6V8rA7Pi¬AD÷1534584900¬ADE÷1534584900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷40mb6Qp1¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷nPx35p07¬WV÷north-queensland-cowboys¬AN÷y¬~AA÷O63m9Rvb¬AD÷1534651200¬ADE÷1534651200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷QFy744FD¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷EVUlTmhE¬WV÷new-zealand-warriors¬AN÷y¬~AA÷2c2i8of4¬AD÷1534659000¬ADE÷1534659000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷23. Maç Günü¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷hMThS77K¬WU÷canberra-raiders¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷zoJcRRMQ¬WV÷sydney-roosters¬AN÷y¬~~
19
1533901449
30
YARDIM: Şu anda Rugby Ligi/Avustralya bölümünde yer alan NRL 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NRL 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NRL 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NRL 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NRL 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.