Penny Slot Machines

Graj w Automaty Wrzutowe Online

Kasyna online z możliwością gry w automaty wrzutowe Las Vegas przyciągnęły już tysiące graczy i utrzymują ich, oferując świetną opiekę nad klientem.Gra w automaty wrzutowe nigdy nie była łatwiejsza i bezpieczniejsza, a także nie dostarczała tyle zabawy, co obecnie.

grać prawdziwe pieniądze

Na poniższej liście znajdują się kasyna oferujące najlepsze sieciowe maszyny wrzutowe. Podobnie jak w przypadku maszyn spotykanych w prawdziwych kasynach, również i na tych dostępna jest opcja gry za darmo.

m15

Pharaoh's Fortune

Buffalo

m18

DaVinci Diamonds

Triple Diamond

m23
m24

Michael Jackson

50 Dragons

m29
m30

Wild Panda

Planet Moolah

m35
m36

 

Automaty

grać prawdziwe pieniądze

Automaty Wizard of Oz Slots

Automaty Wheel of Fortune

Automaty Cleopatra

Automaty Monopoly

 

Graj w Automaty Wrzutowe Online

Jednak również i tu możliwe jest otrzymanie darmowej premii pieniężnej, dzięki czemu będziesz mieć więcej pieniędzy na złożenie depozytu do prawdziwej gry.

Na poniższej liście znajdują się kasyna oferujące najlepsze sieciowe maszyny wrzutowe. Podobnie jak w przypadku maszyn spotykanych w prawdziwych kasynach, również i na tych dostępna jest opcja gry za darmo. Jednak również i tu możliwe jest otrzymanie darmowej premii pieniężnej, dzięki czemu będziesz mieć więcej pieniędzy na złożenie depozytu do prawdziwej gry.

W ostatnich latach wiele z maszyn, które do tej pory można było ujrzeć wyłącznie w Las Vegas, zostało przeniesione do sieci. Dzięki temu gracze mogą zagrać w sieci zarówno w pięciobębnowe Monopoly, Cleopatra czy Wolf Run, jak i również w nowsze Wizard of Oz i Star Wars.

Gracze, którzy przekonają się do sieciowych wersji maszyn wrzutowych znajdą tu również wiele bardziej tradycyjnych, trzybębnowych gier, takich jak Double Diamond i 12 Times Pay, a także wszelkie rodzaje 7s and Bars, chociażby Red White and Blue.

Nawet niektóre nowe gry prosto z Las Vegas można znaleźć w sieci. Na własnym komputerze w domowym zaciszu możesz już zagrać w takie gry, jak Lord of the Rings, wszystkie nowe wersji Wheel of Fortune i Wild Wolf (następcy popularnego Wolf Run)

Nie tylko tradycyjne gry z maszyn wrzutowych są przenoszone, znajdziemy tu również świeże i innowacyjne produkcje, takie jak DaVinci Diamonds, w których tradycyjne bębny zostały zastąpione opadającymi polami. To bardzo wciągająca zabawa, której trzeba spróbować.

Na chwilę obecną najpopularniejsze gry są produkowane przez Microgaming i IGT. Wiele interesujących pozycji znajduje się również w ofercie Betsoft i Playtech, dzięki czemu wybór gier dla osób lubiących sieciowe maszyny wrzutowe jest obecnie bardzo duży.

Od jakiegoś czasu w sieci można również zagrać w maszyny wrzutowe WMS, jednak na razie dostępne są one tylko w Wielkiej Brytanii, jednak w niedługim czasie ich produkcje, wśród których znajdziemy Wizard of Oz, Zeus, nowy Star Trek czy Reel Rich Devil, mają być dostępne w każdym zakątku świata.

Czasy są naprawdę świetne dla fanów maszyn wrzutowych, którzy lubią zagrać w domu. Niezależnie od tego, czy lubisz grać w groszówki, darmowe wrzuty czy na wysokie limity, masz do wyboru wiele miejsc, w których znajdziesz naprawdę świetne maszyny wrzutowe.

 

© Penny-Slot-Machines 2007- 2018

Site Map

.

Bier Haus Slots
Pixies of the Forest Slots
Miss Kitty Slots
Texas Tea Slots
Crystal Forest Slots
Five Times Pay Slots
More Chilli Slots
Hoot Loot Slots
Cleopatra Slots
Golden Goddess Slots
Kronos Slots
Lancelot Slots
Lucky-88 Slots
Pompeii Slots
Wolf Run Slots

Top Free Slots