Futbol »İrlanda » FAI Kupası » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷İRLANDA: FAI Kupası¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷İrlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/irlanda/fai-kupas/¬ZX÷00İrlanda 007rlanda0030000000179000FAI Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İrlanda¬~AA÷GxSQjaT7¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷WOSRXvq3¬WU÷cie-ranch¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷EmIWWbb9¬WV÷letterkenny-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OtYtczjs¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North End United¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷budFOz6k¬WU÷north-end-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬JB÷h2eJNfLe¬WV÷cherry-orchard¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UuG8Fr68¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬JB÷04GvVxTL¬WV÷firhouse¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷hvHzWIDF¬WU÷dublin-bus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~AA÷8WECE2LE¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilnamanagh¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilnamanagh¬JA÷veFrUdrS¬WU÷kilnamanagh¬AG÷1¬WN÷SKE¬AF÷Skerries¬JB÷pxhBPGjq¬WV÷skerries-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷tKZDg1qk¬AD÷1524333600¬ADE÷1524333600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷x4KaU5xB¬WU÷inchicore-athletic-fc¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬JB÷WQJ3TPiH¬WV÷crumlin-utd¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷2ZNMiuE1¬AD÷1524322800¬ADE÷1524322800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷4IztAyid¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬JB÷ILONYKTd¬WV÷everton-afc¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷KAYHhLbe¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Cork¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Cork¬JA÷8jsXBcMq¬WU÷leeds-cork¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷MIC¬AF÷St. Michael's¬JB÷QRyxBHyj¬WV÷st-michael-s¬AH÷1¬~AA÷YgzAfsUr¬AD÷1524315600¬ADE÷1524315600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale Utd¬ER÷1/32 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale Utd¬JA÷dfCiWR7b¬WU÷avondale-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷vJ1dVoN4¬WV÷pike-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~
1
1533295087
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İRLANDA: FAI Kupası¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷İrlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/irlanda/fai-kupas/¬ZX÷00İrlanda 007rlanda0030000000179000FAI Kupası 010Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İrlanda¬~AA÷bF4wD6Wo¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bray¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬JA÷pGOSb9vl¬WU÷bray¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷O6NWcTgf¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷CIdADI5a¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬JB÷dYr95Ke3¬WV÷shamrock-rovers¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷Isp560tc¬WU÷drogheda¬AN÷n¬~AA÷KO5ZDnHu¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬JA÷EXXd4VGQ¬WU÷dundalk¬WN÷COB¬AF÷Cobh Ramblers¬JB÷GtKOakPs¬WV÷cobh-ramblers¬AN÷n¬~AA÷GWGa6MFT¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷0S6J74NI¬WU÷inchicore-athletic-fc¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬JB÷C2AN6OxP¬WV÷st-patricks¬AN÷n¬~AA÷nykNAGkI¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬JB÷A3ccqUv1¬WV÷athlone¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬JA÷WCbgpAPf¬WU÷shelbourne¬AN÷n¬~AA÷j9eECxL5¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UC Dublin¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬JA÷4brD4vB9¬WU÷uc-dublin¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷rksH3bQF¬WV÷pike-rovers¬AN÷n¬~AA÷zLa2720N¬AD÷1533927600¬ADE÷1533927600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wexford¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬JA÷vDIA9Qh6¬WU÷wexford¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬JB÷I3HE8p8C¬WV÷bohemians¬AN÷n¬~AA÷Iu3R1tOp¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷Q5b5V7FP¬WU÷dublin-bus¬WN÷CIE¬AF÷CIE Ranch¬JB÷SEpXQRNt¬WV÷cie-ranch¬AN÷n¬~AA÷8pjJBdzC¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blarney Utd¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blarney Utd¬JA÷OneonWfr¬WU÷blarney-utd¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬JB÷xjakojAl¬WV÷derry-city¬AN÷n¬~AA÷l4cjA4G4¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷vkzOIUVJ¬WU÷maynooth-university¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Cork¬JB÷IuZRHloQ¬WV÷leeds-cork¬AN÷n¬~AA÷Sl9sCQoh¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Skerries¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKE¬AE÷Skerries¬JA÷6VCycm90¬WU÷skerries-town¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷KYGud7O6¬WV÷waterford¬AN÷n¬~AA÷tblR9z5O¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newmarket Celtic¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newmarket Celtic¬JA÷Svh2rlf7¬WU÷newmarket-celtic¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬JB÷6Vj6s89D¬WV÷cabinteely¬AN÷n¬~AA÷271f9OVA¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North End United¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷zLLgD8gs¬WU÷north-end-united¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬JB÷lOPcCS8m¬WV÷galway¬AN÷n¬~AA÷6u8oBp1b¬AD÷1534013100¬ADE÷1534013100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sligo Rovers¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Sligo Rovers¬JA÷EeGqeRwD¬WU÷sligo-rovers¬WN÷LON¬AF÷Longford¬JB÷hnFmfogJ¬WV÷longford¬AN÷n¬~AA÷dU0b8roH¬AD÷1534075200¬ADE÷1534075200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Home Farm¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOM¬AE÷Home Farm¬JA÷WnF2BnOg¬WU÷home-farm¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬JB÷AwE6A6w0¬WV÷cork-city¬AN÷n¬~AA÷hYiV8fKU¬AD÷1534082400¬ADE÷1534082400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cockhill¬ER÷1/16 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COC¬AE÷Cockhill¬JA÷KYvl6inE¬WU÷cockhill¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬JB÷W8rh5B1K¬WV÷limerick¬AN÷n¬~
1
1533295087
16
YARDIM: Şu anda Futbol/İrlanda bölümünde yer alan FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FAI Cup, Irlanda kupası livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FAI Cup, Irlanda kupası puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FAI Cup, Irlanda kupası maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.