Futbol »İngiltere » Carabao Cup » 2018/2019

results
1
1532430820
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İNGİLTERE: Carabao Cup¬ZEE÷OMT80ou8¬ZB÷198¬ZY÷İngiltere¬ZC÷6ZIy4Aeh¬ZD÷p¬ZE÷jFvzATOj¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_OMT80ou8¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/ingiltere/carabao-cup/¬ZX÷00İngiltere 009iltere0170000000179000Carabao Cup 011ao Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷İngiltere¬~AA÷2iFd47NC¬AD÷1534271400¬ADE÷1534271400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BUR¬AF÷Bury¬JB÷Am9P1SdO¬WV÷bury¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham¬JA÷SOJK28sI¬WU÷nottingham¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xURY3bTT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blackpool¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blackpool¬JA÷Yc21BxQk¬WU÷blackpool¬WN÷BAR¬AF÷Barnsley¬JB÷GMi6Adud¬WV÷barnsley¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zwZXYIS3¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol City¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City¬JA÷dvz2RWVg¬WU÷bristol-city¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬JB÷v3P6Qjo0¬WV÷plymouth¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t2KUZbDc¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬JA÷lEWgTh1s¬WU÷bristol-rovers¬WN÷CRA¬AF÷Crawley Town¬JB÷ImybSCGm¬WV÷crawley-town¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ETXyYxrA¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬JA÷jwTAPA06¬WU÷cambridge-utd¬WN÷NEW¬AF÷Newport¬JB÷p0SEOUFC¬WV÷newport¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lnKG92ah¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlisle¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlisle¬JA÷6V6nH7dB¬WU÷carlisle¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn¬JB÷lfdiGRBH¬WV÷blackburn¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6q6nNLTi¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheltenham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Cheltenham¬JA÷dxX4VcHL¬WU÷cheltenham¬WN÷COL¬AF÷Colchester¬JB÷jaW8UHWR¬WV÷colchester¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Kf4x9V8s¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crewe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRE¬AE÷Crewe¬JA÷t8ewjVcC¬WU÷crewe¬WN÷FLE¬AF÷Fleetwood¬JB÷zVfskkDI¬WV÷fleetwood¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷n3wvDy6p¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Exeter¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EXE¬AE÷Exeter¬JA÷WMXzDXG0¬WU÷exeter¬WN÷IPS¬AF÷Ipswich¬JB÷bq4XBiW6¬WV÷ipswich¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fRBl6Th0¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grimsby Town¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRI¬AE÷Grimsby Town¬JA÷bqS36jrg¬WU÷grimsby-town¬WN÷ROC¬AF÷Rochdale¬JB÷t8H85Aca¬WV÷rochdale¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fPKCArpn¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOL¬AF÷Bolton¬JB÷hS2rIms5¬WV÷bolton¬WM÷LEE¬AE÷Leeds¬JA÷b53vJTRb¬WU÷leeds¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷C2Mq79wf¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Macclesfield¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Macclesfield¬JA÷hnPe8CDt¬WU÷macclesfield¬WN÷BRA¬AF÷Bradford¬JB÷n9Oa7WSn¬WV÷bradford¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SxJK8MEb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mansfield¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Mansfield¬JA÷SpeeFoRN¬WU÷mansfield¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬JB÷dKaaE5tU¬WV÷accrington¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷trE03RxJ¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Middlesbrough¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Middlesbrough¬JA÷OjDT0nCU¬WU÷middlesbrough¬WN÷NOT¬AF÷Notts County¬JB÷0ClZLVst¬WV÷notts-county¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vwE0aIyo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Millwall¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬JA÷fDjA9Gf2¬WU÷millwall¬WN÷GIL¬AF÷Gillingham FC¬JB÷MJvhYaX2¬WV÷gillingham¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷06srCeLj¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKD¬AE÷Milton Keynes¬JA÷xz3yBBoD¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬JB÷jwiJZfOD¬WV÷charlton¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷UNjCHHcT¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norwich¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STE¬AF÷Stevenage¬JB÷hWYWDD1f¬WV÷stevenage¬WM÷NOR¬AE÷Norwich¬JA÷b9ZSEgnl¬WU÷norwich¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷t2YP5KbH¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oldham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLD¬AE÷Oldham¬JA÷WWtLV6B4¬WU÷oldham¬WN÷DER¬AF÷Derby¬JB÷l8yQUQQA¬WV÷derby¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AeRpWGCM¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬JA÷va95ohNP¬WU÷oxford-utd¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬JB÷dvdXtCVt¬WV÷coventry¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Sh7rO1Eo¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portsmouth¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portsmouth¬JA÷0AwdXJn9¬WU÷portsmouth¬WN÷WIM¬AF÷Wimbledon¬JB÷rZS0Ww2F¬WV÷wimbledon¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8lzI7tU4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬JA÷bToR9Plo¬WU÷port-vale¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln City¬JB÷0YP9Y8Ro¬WV÷lincoln-city¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nuZL60qB¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Preston¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRE¬AE÷Preston¬JA÷bJrDXSth¬WU÷preston¬WN÷MOR¬AF÷Morecambe¬JB÷htrHWndb¬WV÷morecambe¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dhNtXdcG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷QPR¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QPR¬AE÷QPR¬JA÷OjRINlVI¬WU÷qpr¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬JB÷08A1nY7J¬WV÷peterborough¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0AN5EioK¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rotherham¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rotherham¬JA÷CElNgDbm¬WU÷rotherham¬WN÷WIG¬AF÷Wigan¬JB÷6k3QhXDg¬WV÷wigan¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EH3t8kOm¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scunthorpe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCU¬AE÷Scunthorpe¬JA÷ELgol9SO¬WU÷scunthorpe¬WN÷DON¬AF÷Doncaster¬JB÷jwwUCh5P¬WV÷doncaster¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YHAh5m86¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sheffield Utd¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHU¬AE÷Sheffield Utd¬JA÷KbGC4UC5¬WU÷sheffield-utd¬WN÷HUL¬AF÷Hull¬JB÷lYKG3lSB¬WV÷hull¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f5xU4vEN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shrewsbury¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHR¬AE÷Shrewsbury¬JA÷SbzUTptH¬WU÷shrewsbury¬WN÷BUR¬AF÷Burton¬JB÷KfbcCIAq¬WV÷burton¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0raeLab4¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southend¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southend¬JA÷lzCqOF9e¬WU÷southend¬WN÷BRE¬AF÷Brentford¬JB÷rcBmNZO1¬WV÷brentford¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jXi8IcrN¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swindon¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swindon¬JA÷vPhdKFOQ¬WU÷swindon¬WN÷FOR¬AF÷Forest Green¬JB÷p6VOFZWs¬WV÷forest-green¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IoIADB0Q¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tranmere¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Tranmere¬JA÷pt2UiiTa¬WU÷tranmere¬WN÷WAL¬AF÷Walsall¬JB÷S4iZjBr6¬WV÷walsall¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Yec3JwTG¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wycombe¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYC¬AE÷Wycombe¬JA÷WbklMyfE¬WU÷wycombe¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬JB÷0YghLe9K¬WV÷northampton¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷l8eiMuqb¬AD÷1534272300¬ADE÷1534272300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yeovil¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil¬JA÷h8IzQyuq¬WU÷yeovil¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa¬JB÷AqDuPefk¬WV÷aston-villa¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷f5baKJDA¬AD÷1534273200¬ADE÷1534273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham¬JB÷h8jpNHv8¬WV÷birmingham¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷fXEiMgv8¬WU÷reading¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2BLQzubi¬AD÷1534273200¬ADE÷1534273200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Brom¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Brom¬JA÷4teNYEwK¬WU÷west-brom¬WN÷LUT¬AF÷Luton¬JB÷n5pSXYhQ¬WV÷luton¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tMG8BOUu¬AD÷1534445100¬ADE÷1534445100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunderland¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUN¬AE÷Sunderland¬JA÷v3mwLkcn¬WU÷sunderland¬WN÷SHW¬AF÷Sheffield Wed¬JB÷KE4zK9Ch¬WV÷sheffield-wed¬AW÷1¬AN÷y¬~
1
1532430820
35
YARDIM: Şu anda Futbol/İngiltere bölümünde yer alan Carabao Cup 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Carabao Cup 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Carabao Cup 2018/2019 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. Carabao Cup 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). Carabao Cup 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.