Beyzbol »Japonya » Summer Koshien » 2017

results
SA÷6¬~ZA÷JAPONYA: Summer Koshien¬ZEE÷f3H45mwM¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷zR0QgEOK¬ZD÷p¬ZE÷EZYKKRMc¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_f3H45mwM¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/japonya/summer-koshien/¬ZX÷06Japonya 007aponya0020000000179000Summer Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷G4tZ9umq¬AD÷1503464400¬ADE÷1503464400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Koryo¬ER÷Final¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAK¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷OMLAJRed¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷6¬BL÷4¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷KOR¬AE÷Koryo¬JA÷pWM6K7tj¬WU÷koryo¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷CWZs8JHe¬AD÷1503372600¬ADE÷1503372600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Yi31tk39¬WU÷tokai-sugao¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬BS÷0¬WN÷TAK¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷Cr25u9IF¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬BT÷3¬AM÷2 ekstra inning oynadı.¬~AA÷U7pw9a2k¬AD÷1503363600¬ADE÷1503363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Yarı finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷QRagrBYd¬WU÷tenri¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷2¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷3¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷vV3csVm3¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷1¬BL÷2¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷vqBxU0vF¬AD÷1503210600¬ADE÷1503210600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Morioka Daigaku¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Morioka Daigaku¬JA÷neTzelI2¬WU÷morioka-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TAK¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷QoSvf8X8¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬BH÷1¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷ITMTVM92¬AD÷1503201600¬ADE÷1503201600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷QkrtZ6eq¬WU÷sendai-ikuei¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷xQopYQAk¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷jNYo7wX1¬AD÷1503192600¬ADE÷1503192600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷UJdAvTXL¬WU÷meiho¬AG÷9¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷6¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷8AeEwmmS¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷5¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷dKLXUtP8¬AD÷1503183600¬ADE÷1503183600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Çeyrek finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷KlykXpQe¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷2¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷buzgW4u2¬WV÷sanbon-matsu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷EyAaM9x6¬AD÷1503124200¬ADE÷1503124200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷UujkdhaO¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷8WlgeCEU¬WV÷osaka-toin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬~AA÷hS83LTiC¬AD÷1503115200¬ADE÷1503115200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seiko Gakuin¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEI¬AE÷Seiko Gakuin¬JA÷86LaGept¬WU÷seiko-gakuin¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷KOR¬AF÷Koryo¬JB÷ncK3FFan¬WV÷koryo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷2¬~AA÷2g4EwB7t¬AD÷1503106200¬ADE÷1503106200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maebashi Ikuei¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAE¬AE÷Maebashi Ikuei¬JA÷4b4X8VrU¬WU÷maebashi-ikuei¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷TAK¬AF÷Hanasaki Tokuharu¬JB÷tKea4kio¬WV÷hanasaki-tokuharu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷2¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷QXCnriaP¬AD÷1503097200¬ADE÷1503097200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saibi¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIC¬AF÷Morioka Daigaku¬JB÷MZES9BTN¬WV÷morioka-daigaku¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷5¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷5¬WM÷MAR¬AE÷Saibi¬JA÷rqGOAiEH¬WU÷saibi¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷4¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷1 ekstra inning oynadı.¬~AA÷YwQ0Km7I¬AD÷1503037800¬ADE÷1503037800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷tKJ7EZEh¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷5¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬WN÷AOM¬AF÷Aomori Yamada¬JB÷hfNBDgUb¬WV÷aomori-yamada¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷6B6iOV7g¬AD÷1503028800¬ADE÷1503028800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷00bYaz0a¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷4¬WN÷KAZ¬AF÷Kamimura Gakuen¬JB÷vicxafF5¬WV÷kamimura-gakuen¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷3¬BT÷3¬AM÷3 ekstra inning oynadı.¬~AA÷CUO4J7MO¬AD÷1503019800¬ADE÷1503019800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nishogakusha¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTA¬AE÷Nishogakusha¬JA÷zJCGCDq5¬WU÷nishogakusha¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷2¬WN÷SAN¬AF÷Sanbon Matsu¬JB÷E9BKBXbB¬WV÷sanbon-matsu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬~AA÷KEAeNkNa¬AD÷1503010800¬ADE÷1503010800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Kokusai Daigaku¬ER÷1/8 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Kokusai Daigaku¬JA÷MFnsbEUB¬WU÷kobe-kokusai-daigaku¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷zJjocYqI¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬AM÷2 ekstra inning oynadı.¬~
6
1533075079
48
fixtures
6
1533075079
0
YARDIM: Şu anda Beyzbol/Japonya bölümünde yer alan Summer Koshien 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com Summer Koshien 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, Summer Koshien 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. Summer Koshien 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. Summer Koshien 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.