Amerikan Futbolu »Brezilya » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BREZİLYA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷lMMHAgqN¬AD÷1532282400¬ADE÷1532282400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷29I44YdG¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷GCM83hCM¬WV÷natal-scorpions¬AH÷27¬~AA÷6cXCBZTG¬AD÷1532278800¬ADE÷1532278800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷tfUe6fS3¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷KpTa5EsA¬WV÷tropa-campina¬AH÷5¬~AA÷bXT4Dea4¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷6Nx6qXKj¬WV÷recife-mariners¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷12¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷hKY1pD5p¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬AG÷2¬~AA÷6w9zZ2Rs¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷CbIbVMIT¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷lK9QQtRp¬WV÷parana-hp¬AH÷0¬~AA÷v7wYJCvR¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷YPOjcoQT¬WU÷leoes-de-juda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷AoGIh5Yp¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷3¬~AA÷SUKhjsKT¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷ELVTOEdj¬WU÷minas-locomotiva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷15¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷hCUXNYBd¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷13¬~AA÷nkQXXMtl¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷jPm9kQ3o¬WU÷santa-maria-soldiers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷UFnDlpJi¬WV÷sao-jose-istepos¬AH÷14¬~AA÷UDo7jVdF¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷voKjXrlH¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷IyJfW23N¬WV÷juventude¬AH÷0¬~AA÷Uw7Ko1Sp¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷6FIFnIlc¬WU÷tritoes¬AG÷14¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷KIMJox43¬WV÷galo-futebol-americano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬~AA÷S6Y8CFEA¬AD÷1532192400¬ADE÷1532192400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷8SGl8Gci¬WU÷ufersa-petroleiros¬AG÷0¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷nJFh7zDc¬WV÷ceara-cacadores¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬~
5
1532486954
10
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BREZİLYA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brezilya¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/brezilya/bfa/¬ZX÷07Brezilya 008ezilya0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brezilya¬~AA÷0GvUKhPK¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷0CQra7eH¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷v3PnbRAN¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~AA÷GtSfAp5o¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷2sCOpdJ9¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷tYASqGYF¬WV÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷fXQb94Ki¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷A7FWrzlM¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷lbEzrf3S¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷dSBi4iMj¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷MDkVKgsc¬WU÷ceara-cacadores¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷YmgZJDd3¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AN÷n¬~AA÷K2OuW0B0¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷K4uQor3A¬WU÷jaragua-breakers¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷WvqUp2IG¬WV÷timbo-rex¬AN÷n¬~AA÷0dQL9DbT¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷AZLC2CRS¬WU÷natal-scorpions¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Cr8vbWZq¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷QuPyXtdf¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷bkiHm4Yc¬WU÷parana-hp¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷xtjLnOm4¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷YqezTzai¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷GCrvJXB9¬WU÷recife-mariners¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷f3srIiRF¬WV÷ufersa-petroleiros¬AN÷n¬~AA÷Y5SqVKQ6¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷Q1rYqMXM¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷4hsxqtmT¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷biK4Ej2l¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b7h9FSub¬WU÷sorriso-hornets¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xbiDEne4¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷IyDm5X6p¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷UJ2qcjkj¬WU÷tropa-campina¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷8A1mdA4d¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷K0L0FWnr¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷Cjf1HlBo¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷jsg5G8Qi¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷2cU67rk4¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷nm9Ayhtd¬WU÷corinthians-steamrollers¬WN÷POR¬AF÷Portuguesa FA¬JB÷Qw8EzCe2¬WV÷portuguesa-fa¬AN÷n¬~AA÷lfQ28OZc¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷hQ96xYQk¬WV÷minas-locomotiva¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷fui3wEBq¬WU÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷pMJB624A¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷4Oweq4a2¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷rFxarOE8¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AN÷n¬~AA÷OCIF5MJG¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷jut7t2qL¬WV÷botafogo-reptiles¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷xxx3srUE¬WU÷tritoes¬AN÷n¬~
5
1532486954
74
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Brezilya bölümünde yer alan BFA 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com BFA 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, BFA 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. BFA 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. BFA 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.