Amerikan Futbolu »Almanya » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷63rrkUiN¬AD÷1532181600¬ADE÷1532181600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷f75URUNh¬WU÷munich-cowboys¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷OtAYQlwa¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷10¬~AA÷OvgwjAxH¬AD÷1531054800¬ADE÷1531054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷GG6QSA8n¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷26¬BD÷20¬BF÷14¬BH÷6¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷YiHLTjgt¬WU÷allgau-comets¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬~AA÷xOjRhChb¬AD÷1531054800¬ADE÷1531054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷Gdn1QHnl¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷14¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷AJo5Py2f¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷plfZjjNA¬AD÷1531054800¬ADE÷1531054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷8C0AMZoD¬WU÷munich-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷MFlhoJOD¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷23¬BB÷0¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷6¬~AA÷fa1Mghwh¬AD÷1531054800¬ADE÷1531054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷dC5UVwPQ¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷2grcRcXs¬WV÷cologne-crocodiles¬AH÷21¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷8¬~AA÷GEkViW74¬AD÷1531054800¬ADE÷1531054800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷lAp9OeH0¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷UL16NFW6¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬~AA÷tdcIfYNo¬AD÷1530968400¬ADE÷1530968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷ln2MXafE¬WU÷potsdam-royals¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷IL6QWJ9K¬WV÷hildesheim-invaders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷Sh9zWloo¬AD÷1530450000¬ADE÷1530450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷6NxxQmy8¬WU÷cologne-crocodiles¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷6¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷Ae3IYuu8¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷58¬BB÷20¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷10¬~AA÷QqN8zVxU¬AD÷1530450000¬ADE÷1530450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷EFKUR96e¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷8xKYQTL1¬WV÷potsdam-royals¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷CK73wXhB¬AD÷1530370800¬ADE÷1530370800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷QknsyEq9¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷14¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷8EynzYbF¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷19¬BB÷0¬BD÷12¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷pY5ByBNN¬AD÷1530367200¬ADE÷1530367200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷ImRLTVyq¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AG÷17¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷zPLQSkik¬WV÷allgau-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷13¬BH÷6¬~AA÷bH3avDw5¬AD÷1529848800¬ADE÷1529848800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷KhaeDAi2¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷9¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷namwxfU2¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷GhEfugOb¬AD÷1529845200¬ADE÷1529845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷bwBnFWMk¬WU÷allgau-comets¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷t20iEjxd¬WV÷munich-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷3¬BD÷17¬BF÷0¬BH÷11¬~AA÷x2FjtZ8h¬AD÷1529845200¬ADE÷1529845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷SfKGKhaS¬WU÷stuttgart-scorpions¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷pz7rGC7q¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷38¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷0¬~
5
1532781648
70
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ALMANYA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Almanya¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/almanya/gfl/¬ZX÷07Almanya 007lmanya0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Almanya¬~AA÷6s77xi8H¬AD÷1532797200¬ADE÷1532797200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷GvufYBTR¬WV÷munich-cowboys¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷MHujZiEL¬WU÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷Iwnnll7T¬AD÷1533391200¬ADE÷1533391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷2X8xQ8h5¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷pdbsPS7B¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷zJYDq8Fp¬AD÷1533393000¬ADE÷1533393000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷dW1oOnNH¬WU÷potsdam-royals¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷jg1kN6xO¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷jRG07B7i¬AD÷1533398400¬ADE÷1533398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷8AV3tUxn¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷2XU7ulhh¬WV÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷UHF46VMc¬AD÷1533398400¬ADE÷1533398400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷GzZBv87b¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷baOGwSM4¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷E9XHrSUj¬AD÷1533400200¬ADE÷1533400200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷Uq0gMQiU¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷KIR¬AF÷Kirchdorf Wildcats¬JB÷UJWasANu¬WV÷kirchdorf-wildcats¬AN÷n¬~AA÷OvF85kx4¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷xjNKxnxB¬WU÷allgau-comets¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷WQyOy6iH¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷xrJC49iA¬AD÷1533474000¬ADE÷1533474000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷AHzSzQ6N¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷htQWZqMT¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷K68H3T6G¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷U1HbV3Up¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷r55tfm7o¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷hYLO17yT¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷INcgioi4¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷Cpccj56A¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷bc7L2mMM¬AD÷1533997800¬ADE÷1533997800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷Me4pg7Mi¬WU÷potsdam-royals¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷vXbkhRyb¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷fs8jcRqp¬AD÷1533999600¬ADE÷1533999600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷OK01kPLG¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷6qj6lqyN¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷x6cedoaj¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷pzkAm3jT¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷xStxqNbp¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷j91ae5Ed¬AD÷1534078800¬ADE÷1534078800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷INJO6Qji¬WV÷berlin-rebels¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷GIutrsEj¬WU÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷4CksKlic¬AD÷1534082400¬ADE÷1534082400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷WQNS5p6c¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷QmNW44L3¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~~
5
1532781648
42
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/Almanya bölümünde yer alan GFL 2018 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com GFL 2018 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, GFL 2018 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. GFL 2018 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. GFL 2018 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.