Amerikan Futbolu »ABD » NFL » 2018/2019

results
5
1532496072
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NFL - Sezon Öncesi¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷2q1r34eg¬ZD÷t¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷15¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/nfl/¬ZX÷07ABD 003......0020000000145000NFL - Sezon 018Öncesi000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷Yyon3elR¬AD÷1533254400¬ADE÷1533254400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷jDRQpEga¬WV÷chicago-bears¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷djSMofvg¬WU÷baltimore-ravens¬AN÷n¬~AA÷0nVQeDt1¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bills¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bills¬JA÷zsmd0ggn¬WU÷buffalo-bills¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Panthers¬JB÷4Gi0aD8h¬WV÷carolina-panthers¬AN÷n¬~AA÷YiZ9IzlE¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Bengals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Bengals¬JA÷CnrLfkNN¬WU÷cincinnati-bengals¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bears¬JB÷v9EHg9xU¬WV÷chicago-bears¬AN÷n¬~AA÷4KyIcZBl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville Jaguars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville Jaguars¬JA÷QVJwrCwI¬WU÷jacksonville-jaguars¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷KhJssWhO¬WV÷new-orleans-saints¬AN÷n¬~AA÷QkElBhtl¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Dolphins¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami Dolphins¬JA÷x4pn9lxH¬WU÷miami-dolphins¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Buccaneers¬JB÷I1bGiM6q¬WV÷tampa-bay-buccaneers¬AN÷n¬~AA÷fV557AuD¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Browns¬JB÷8nyS9LSR¬WV÷cleveland-browns¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷QNoNA1DL¬WU÷new-york-giants¬AN÷n¬~AA÷65XHGEIQ¬AD÷1533855600¬ADE÷1533855600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Eagles¬JA÷8OhVCWxh¬WU÷philadelphia-eagles¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷jmrzCjhb¬WV÷pittsburgh-steelers¬AN÷n¬~AA÷CrYDHf3K¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baltimore Ravens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷tI0qkTpo¬WU÷baltimore-ravens¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Rams¬JB÷fLlRDCNo¬WV÷los-angeles-rams¬AN÷n¬~AA÷C6G08jQ6¬AD÷1533857400¬ADE÷1533857400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Patriots¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷IcrFCNr9¬WU÷new-england-patriots¬WN÷WAS¬AF÷Washington Redskins¬JB÷CKsJBsbF¬WV÷washington-redskins¬AN÷n¬~AA÷QTxEbFdr¬AD÷1533859200¬ADE÷1533859200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Packers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷U3QUqY85¬WU÷green-bay-packers¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee Titans¬JB÷nuLZrhOB¬WV÷tennessee-titans¬AN÷n¬~AA÷YaTYgiBD¬AD÷1533861000¬ADE÷1533861000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City Chiefs¬JA÷vZqDdBhB¬WU÷kansas-city-chiefs¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷YeqHeV7H¬WV÷houston-texans¬AN÷n¬~AA÷rROqCYQs¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Francisco 49ers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷UwsvBA74¬WU÷san-francisco-49ers¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷bDorAUMA¬WV÷dallas-cowboys¬AN÷n¬~AA÷YFHd9WA0¬AD÷1533866400¬ADE÷1533866400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Seahawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Seahawks¬JA÷2k0SlKj2¬WU÷seattle-seahawks¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Colts¬JB÷v7qBD3T2¬WV÷indianapolis-colts¬AN÷n¬~AA÷65996UfJ¬AD÷1533943800¬ADE÷1533943800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYJ¬AE÷New York Jets¬JA÷AeNg5uyq¬WU÷new-york-jets¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷ILMc4ajk¬WV÷atlanta-falcons¬AN÷n¬~AA÷4tDhACef¬AD÷1533954600¬ADE÷1533954600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland Raiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OAK¬AE÷Oakland Raiders¬JA÷Uy2KjtMk¬WU÷oakland-raiders¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷Ob1Ok0yd¬WV÷detroit-lions¬AN÷n¬~
5
1532496072
321
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NFL maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NFL livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NFL puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NFL maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NFL maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.