Amerikan Futbolu »ABD » NCAA » 2018/2019

results
5
1532477381
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷xdTJgGvo¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷Stsozgbg¬ZD÷p¬ZE÷MoBgFl73¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_xdTJgGvo¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikan-futbolu/abd/ncaa/¬ZX÷07ABD 003......0030000000179000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷UksR4lLC¬AD÷1535238000¬ADE÷1535238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Massachusetts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAS¬AE÷Massachusetts¬JA÷vcA2y7Tt¬WU÷massachusetts¬WN÷DUQ¬AF÷Duquesne D.¬JB÷Im96zRrm¬WV÷duquesne-dukes¬AN÷n¬~AA÷rgoV38zJ¬AD÷1535238000¬ADE÷1535238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬JA÷nNDAZpbg¬WU÷rice¬WN÷PRA¬AF÷Prairie V.¬JB÷QDCEY4Da¬WV÷prairie-view¬AN÷n¬~AA÷8zgI6Aj0¬AD÷1535239800¬ADE÷1535239800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬JA÷SItpJPDC¬WU÷colorado-state¬WN÷HAW¬AF÷Hawaii¬JB÷69ulIqTI¬WV÷hawaii¬AN÷y¬~AA÷nRiM5U56¬AD÷1535241600¬ADE÷1535241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico State¬JA÷KCTVtT5J¬WU÷new-mexico-state¬WN÷WYO¬AF÷Wyoming¬JB÷YFXZumLP¬WV÷wyoming¬AN÷y¬~AA÷rD5f61dH¬AD÷1535659200¬ADE÷1535659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Davis¬JB÷SbdxRDBj¬WV÷uc-davis¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬JA÷EehYRgdp¬WU÷san-jose-state¬AN÷n¬~AA÷fVcxC5Su¬AD÷1535670000¬ADE÷1535670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬JA÷8x2JXOS5¬WU÷ball-state¬WN÷CEN¬AF÷Central Conn. St.¬JB÷6NKMWrrC¬WV÷central-conn-st¬AN÷n¬~AA÷YLdtBPsn¬AD÷1535670000¬ADE÷1535670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Connecticut¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connecticut¬JA÷0pKQV2cI¬WU÷connecticut¬WN÷CEN¬AF÷Central Florida¬JB÷vyJUUMCO¬WV÷central-florida¬AN÷y¬~AA÷M34b5LBN¬AD÷1535670000¬ADE÷1535670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia State Panthers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State Panthers¬JA÷t2pKkcli¬WU÷georgia-state-panthers¬WN÷KEN¬AF÷Kennesaw State¬JB÷KhqOlH3c¬WV÷kennesaw-state¬AN÷n¬~AA÷EXDwAqch¬AD÷1535670000¬ADE÷1535670000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷Gh2Dg6kP¬WU÷minnesota¬WN÷MEX¬AF÷New Mexico State¬JB÷I1lukQct¬WV÷new-mexico-state¬AN÷y¬~AA÷pfVz10LU¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisiana-Monroe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisiana-Monroe¬JA÷6wqJQPY4¬WU÷louisiana-monroe¬WN÷SOU¬AF÷Southeastern Louisiana¬JB÷KtmNPqlB¬WV÷southeastern-louisiana¬AN÷n¬~AA÷QVuxD6EP¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma State¬JA÷f5IAamz6¬WU÷oklahoma-state¬WN÷MIS¬AF÷Missouri State¬JB÷88MEb7kC¬WV÷missouri-state¬AN÷n¬~AA÷0lGk7ssB¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Purdue¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUR¬AE÷Purdue¬JA÷f7u0p2CB¬WU÷purdue¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬JB÷Ycv4qMRH¬WV÷northwestern¬AN÷n¬~AA÷hOCs93Cb¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulane¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulane¬JA÷COmqlpDn¬WU÷tulane¬WN÷WAK¬AF÷Wake Forest¬JB÷QRimm4Sh¬WV÷wake-forest¬AN÷n¬~AA÷rmv8xQxD¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UAB¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAV¬AF÷Savannah State¬JB÷f3iHgL7F¬WV÷savannah-state¬WM÷UAB¬AE÷UAB¬JA÷t0mDf1h9¬WU÷uab¬AN÷n¬~AA÷noCo8NR4¬AD÷1535673600¬ADE÷1535673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah¬JA÷8jshnOsa¬WU÷utah¬WN÷WEB¬AF÷Weber State¬JB÷nstdorc5¬WV÷weber-state¬AN÷n¬~AA÷jw924uRT¬AD÷1535675400¬ADE÷1535675400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas A&M¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas A&M¬JA÷xUwTmyJ3¬WU÷texas-a-m¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern State¬JB÷GKxXneY9¬WV÷northwestern-state¬AN÷n¬~AA÷naiKMMtb¬AD÷1535752800¬ADE÷1535752800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Michigan¬JA÷GKb22zYd¬WU÷western-michigan¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬JB÷UN261fm3¬WV÷syracuse¬AN÷y¬~AA÷hneUaaZp¬AD÷1535754600¬ADE÷1535754600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eastern Michigan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Monmouth Hawsk¬JB÷MHuuoZ2M¬WV÷monmouth-hawsk¬WM÷EAS¬AE÷Eastern Michigan¬JA÷AsxynFmG¬WU÷eastern-michigan¬AN÷n¬~AA÷fg8SwFHk¬AD÷1535756400¬ADE÷1535756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duke¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Duke¬JA÷f1KsmbTo¬WU÷duke¬WN÷ARM¬AF÷Army¬JB÷YiJonIrh¬WV÷army¬AN÷y¬~AA÷fiZCOrCo¬AD÷1535756400¬ADE÷1535756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Michigan State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Michigan State¬JA÷4tVqpgIS¬WU÷michigan-state¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬JB÷6kHBuDQq¬WV÷utah-state¬AN÷y¬~AA÷bHZEIV1o¬AD÷1535763600¬ADE÷1535763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nevada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEV¬AE÷Nevada¬JA÷xpvHXXok¬WU÷nevada¬WN÷POR¬AF÷Portland State¬JB÷GzwLWi1e¬WV÷portland-state¬AN÷n¬~AA÷hxhGN2Ri¬AD÷1535763600¬ADE÷1535763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stanford¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬JA÷zPLFvXuj¬WU÷stanford¬WN÷DIE¬AF÷San Diego State¬JB÷EFKJwied¬WV÷san-diego-state¬AN÷y¬~AA÷QkjOLtd4¬AD÷1535763600¬ADE÷1535763600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wisconsin¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIS¬AE÷Wisconsin¬JA÷Op2A0E29¬WU÷wisconsin¬WN÷WES¬AF÷Western Kentucky¬JB÷2y1EaYHF¬WV÷western-kentucky¬AN÷y¬~AA÷2aqkQemj¬AD÷1535765400¬ADE÷1535765400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado¬JB÷8U7xLupg¬WV÷colorado¬WM÷COL¬AE÷Colorado State¬JA÷Uw9YLLUn¬WU÷colorado-state¬AN÷y¬~AA÷pKIhpHvM¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬JA÷xQmHWxq5¬WU÷illinois¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬JB÷GGnLVdbB¬WV÷kent-state¬AN÷y¬~AA÷EFOBCxJj¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬JA÷GEehBVGR¬WU÷maryland¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬JB÷INsK6kPr¬WV÷texas¬AN÷y¬~AA÷E9RA0xP2¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina State¬JA÷K857sfcN¬WU÷north-carolina-state¬WN÷JAM¬AF÷James Madison¬JB÷ba4BtECT¬WV÷james-madison¬AN÷n¬~AA÷6TcJVHPS¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio State¬JA÷b1kFGQh7¬WU÷ohio-state¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬JB÷xhlJFp8D¬WV÷oregon-state¬AN÷y¬~AA÷fR7Qf7hs¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma¬JA÷fNBtdETD¬WU÷oklahoma¬WN÷FLO¬AF÷Florida Atlantic¬JB÷YDApeYrK¬WV÷florida-atlantic¬AN÷y¬~AA÷GEwK4rM5¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rice¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Rice¬JA÷GYohCQJB¬WU÷rice¬WN÷HOU¬AF÷Houston¬JB÷fPpdBpZH¬WV÷houston¬AN÷y¬~AA÷2eTmocPF¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬JA÷tbf8YbEh¬WU÷rutgers¬WN÷TEX¬AF÷Texas State Bobcats¬JB÷f1bCXITb¬WV÷texas-state-bobcats¬AN÷y¬~AA÷rRpTK0BA¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Carolina¬JA÷UcXAbhXL¬WU÷south-carolina¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬JB÷8lWEcCnS¬WV÷coastal-carolina¬AN÷n¬~AA÷Uq0wh5x0¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷TCU¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TCU¬AE÷TCU¬JA÷vT8SnAj0¬WU÷tcu¬WN÷SOU¬AF÷Southern Jaguars¬JB÷IJ7WoU56¬WV÷southern-jaguars¬AN÷n¬~AA÷b1oi3j2b¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temple¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬JA÷fcpfSxA9¬WU÷temple¬WN÷VIL¬AF÷Villanova Wildcats¬JB÷YmqbRdPF¬WV÷villanova-wildcats¬AN÷n¬~AA÷Gv56YJuA¬AD÷1535817600¬ADE÷1535817600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬JA÷AyHRPUVK¬WU÷texas-tech¬WN÷OLE¬AF÷Ole Miss¬JB÷lSFVOloR¬WV÷ole-miss¬AN÷y¬~AA÷MFvPxZWe¬AD÷1535818800¬ADE÷1535818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clemson¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Clemson¬JA÷jTDjoxbb¬WU÷clemson¬WN÷FUR¬AF÷Furman¬JB÷UJCfpdD4¬WV÷furman¬AN÷n¬~AA÷G29Ove2q¬AD÷1535819400¬ADE÷1535819400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬JA÷65uYSfrU¬WU÷georgia-tech¬WN÷ALC¬AF÷Alcorn State¬JB÷tbWaOEjo¬WV÷alcorn-state-braves¬AN÷n¬~AA÷06wTygn2¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston College¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOS¬AE÷Boston College¬JA÷OtCbqGSA¬WU÷boston-college¬WN÷MAS¬AF÷Massachusetts¬JB÷xpG2rzrH¬WV÷massachusetts¬AN÷y¬~AA÷bwTO32yC¬AD÷1535824800¬ADE÷1535824800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ohio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OHI¬AE÷Ohio¬JA÷xlz1A4lO¬WU÷ohio¬WN÷HOW¬AF÷Howard Bison¬JB÷jiv59O3U¬WV÷howard-bison¬AN÷n¬~AA÷KCBcztBc¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷Georgia¬JA÷8CzX3m91¬WU÷georgia¬WN÷AUS¬AF÷Austin Peay Governors¬JB÷MFvy37O7¬WV÷austin-peay-governors¬AN÷n¬~AA÷bNMdqyfS¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬JA÷pjiPUGDH¬WU÷iowa¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬JB÷OtjTTzTN¬WV÷northern-illinois¬AN÷y¬~AA÷A14AXweG¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kentucky¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Michigan¬JB÷8Cd2JS8l¬WV÷central-michigan¬WM÷KEN¬AE÷Kentucky¬JA÷f9hbK8gr¬WU÷kentucky¬AN÷y¬~AA÷O6LC64ig¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Oh)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Oh)¬JA÷E9kyG8Kn¬WU÷miami-oh¬WN÷MAR¬AF÷Marshall¬JB÷QqguFSZh¬WV÷marshall¬AN÷y¬~AA÷bPmjk3MI¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷APP¬AF÷Appalachian State¬JB÷QPUc2kjm¬WV÷appalachian-state-mountaineers¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬JA÷nZVg3Vzs¬WU÷penn-state¬AN÷y¬~AA÷SCVEadv9¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh¬JA÷Gh6xxYKp¬WU÷pittsburgh¬WN÷ALB¬AF÷Albany¬JB÷fq5tyhzi¬WV÷albany¬AN÷n¬~AA÷GvqyJvtN¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAS¬AE÷Washington¬JA÷MeCkiAPe¬WU÷washington¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬JB÷0nBgjUv2¬WV÷auburn¬AN÷y¬~AA÷GvRylauc¬AD÷1535830200¬ADE÷1535830200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wyoming¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WYO¬AE÷Wyoming¬JA÷bJ0kIwUB¬WU÷wyoming¬WN÷WAS¬AF÷Washington State¬JB÷CM4gHcqI¬WV÷washington-state¬AN÷y¬~AA÷QT40a81N¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Air Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬JA÷lK5TtxP2¬WU÷air-force¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬JB÷SA4Xudv9¬WV÷stony-brook¬AN÷n¬~AA÷UsmuIbeT¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬JA÷l24yFDH2¬WU÷arkansas¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Illinois Panthers¬JB÷Sh3uEXW8¬WV÷eastern-illinois-panthers¬AN÷n¬~AA÷fVPumJf3¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷California¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷California¬JA÷6q4cGHbO¬WU÷california¬WN÷NOR¬AF÷North Carolina¬JB÷pz31FyEU¬WV÷north-carolina¬AN÷y¬~AA÷zPP7DI3p¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Louisville¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville¬JA÷AHhpDinF¬WU÷louisville¬WN÷ALA¬AF÷Alabama¬JB÷MidlCB1L¬WV÷alabama¬AN÷y¬~AA÷lh3EWcAM¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬JA÷2Ze6InOf¬WU÷missouri¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee-Martin¬JB÷tQfAH6w1¬WV÷tennessee-martin¬AN÷n¬~AA÷CQ0d0lnH¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬JA÷rNIsJYWe¬WU÷new-mexico¬WN÷CAR¬AF÷Incarnate Word¬JB÷MDHoIhn2¬WV÷incarnate-word-cardinals¬AN÷n¬~AA÷fRoeuShf¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷USC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USC¬AE÷USC¬JA÷zNQovt8S¬WU÷usc¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬JB÷AFHDZaGq¬WV÷unlv¬AN÷y¬~AA÷MHqXJKQG¬AD÷1535832000¬ADE÷1535832000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬JA÷QTItgWfq¬WU÷west-virginia¬WN÷TEN¬AF÷Tennessee¬JB÷vXMphjAk¬WV÷tennessee¬AN÷y¬~
5
1532477381
835
YARDIM: Şu anda Amerikan Futbolu/ABD bölümünde yer alan NCAA 2018/2019 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2018/2019 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2018/2019 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2018/2019 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’in üzerindeki karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NCAA 2018/2019 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.